Pinna kirjoitti:Ei Tal'Darimissa voi tappaa Tossin kolmatta, koska se muurataan aina umpeen GW:llä. Tietty IdrA meni roach/hydra hirveällä läjällä hydraa, ja tämä sen pelin maksoi. Ihmettelen vaan, miten Tossilla oli varaa aina vain uudestaan rakentaa kuolemanpallonsa..
LiquidDNB kirjoitti:Mitä vittua ne GWt estää tappamasta sitä? Sitäpaitsi IdrA teki useita virheitä siinä pelissä, muutkin myönsi sen, että hän pelasi huonosti eilen illalla. Siinä tasolla ei ole virheisiin paljon varaa, usko pois. Se, että streamia seurasi yli tuhat IdrAn kullinlutkuttajaa ei tarkoita, että heidän mielipiteensä balanssista olisi jotenkin oikeassa ja että sinun täytyisi omaksua heidän tapansa valittaa asioista (Eli argumentoidaan balanssista tavalla "Jos zerg tekee X, protossi tekee Y ja zergille GG")
Jotenkin teistä zergeistä tulee mieleen ihminen, joka työntää kätensä tuleen ja itkee sen jälkeen, miksi käteen sattui, ja työntää sitten uudelleen kätensä tuleen ja itkee uudestaan, miksi käteen sattui. Lopeta se piiloelitismi sen pohjalta, että zergi on muka vaikeampi race ja hyväksy se, että häviö on häviö.
LiquidDNB kirjoitti:Pinna kirjoitti:Ei Tal'Darimissa voi tappaa Tossin kolmatta, koska se muurataan aina umpeen GW:llä. Tietty IdrA meni roach/hydra hirveällä läjällä hydraa, ja tämä sen pelin maksoi. Ihmettelen vaan, miten Tossilla oli varaa aina vain uudestaan rakentaa kuolemanpallonsa..
Mitä vittua ne GWt estää tappamasta sitä? Sitäpaitsi IdrA teki useita virheitä siinä pelissä, muutkin myönsi sen, että hän pelasi huonosti eilen illalla. Siinä tasolla ei ole virheisiin paljon varaa, usko pois. Se, että streamia seurasi yli tuhat IdrAn kullinlutkuttajaa ei tarkoita, että heidän mielipiteensä balanssista olisi jotenkin oikeassa ja että sinun täytyisi omaksua heidän tapansa valittaa asioista (Eli argumentoidaan balanssista tavalla "Jos zerg tekee X, protossi tekee Y ja zergille GG")
Jotenkin teistä zergeistä tulee mieleen ihminen, joka työntää kätensä tuleen ja itkee sen jälkeen, miksi käteen sattui, ja työntää sitten uudelleen kätensä tuleen ja itkee uudestaan, miksi käteen sattui. Lopeta se piiloelitismi sen pohjalta, että zergi on muka vaikeampi race ja hyväksy se, että häviö on häviö.
Bloodchill kirjoitti:Mikä peli tää oli? Idra vs ?
Täytyy nähdä.
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 11 vierailijaa